2018-03-14

У тренінговому центрі Фонду Східна Європа у Києві добігає кінця перший модуль шістнадцятиденного тренінгу для тренерів із соціального підприємництва. Мета організаторів тренінгу, який є частиною проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку» - створити мережу тренерів з соціального підприємництва у Харківській, Дніпропетровській, Луганській, Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській та Одеській областях України з метою поширення даної моделі ведення бізнесу та поліпшення соціально-економічної ситуації у регіоні. П’ятнадцять учасників, відібраних на конкурсних засадах із числа громадських активістів та тих, хто вже займається розвитком власного соціального підприємства, протягом цих днів разом з професійними вітчизняними та німецькими менторами вчаться тому, як навчати та мотивувати інших стати соціальними підприємцями. Загалом програма складається з чотирьох модулів для тренерів по 4 дні кожен (усього 16 навчальних днів), 2-3 модулів для соціальних підприємців, що будуть розроблені в результаті тренінгу для тренерів і проведені разом із новими тренерами (близько 12 навчальних днів) та 20 днів віддаленої роботи над проектом.

Навчальна програма базується на концепції Education 3.0., в якій учасники співпрацюють у створенні навчального контенту, несуть відповідальність та максимально залучені в процес. Під час програми майбутні тренери через наставництво створять програму навчання для майбутніх соціальних підприємців, оволодіють теоретичними підходами до соціального підприємництва, навчаться використовувати методологію викладання соціального підприємництва SEEN, ознайомляться з інструментом дизайн-мислення, зрозуміють як використовувати практики свідомого ведення бізнесу, отримають поради та консультації від топ викладачів з соціального підприємництва та бізнесу, познайомляться із соціальними підприємцями України для подальшої партнерської роботи.

Ця програма розроблена спеціально для навчання нових тренерів з соціального підприємництва. Після успішного завершення навчання вони отримають необхідні знання, навички та досвід з проведення тренінгів для людей, котрі хочуть робити власний соціальний бізнес. За допомогою проекту нові тренери розроблять та реалізують цілісну навчальну програму, яку можна використовувати в майбутньому для того, щоб відкривати в інших можливості змінювати світ. Головними результатами програми стануть доступ до бази теоретичного матеріалу з соціального підприємництва, отримання реального досвіду роботи в команді з формування та ведення навчального процесу, особисті контакти із зацікавленими сторонами у даній сфері для сприяння розвитку екосистеми українського соціального бізнесу.

Захід проводиться в рамках проекту  «Соціальне підприємництво як інноваційний інструмент вирішення питань суспільного розвитку», який реалізується Фондом Східна Європа в партнерстві з ChildFund Deutschland e.V. та є частиною комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», яка фінансується Федеральним Міністерством економічного  співробітництва та розвитку Німеччини.

тренінг для тренерів

тренінг для тренерів

 

тренінг для тренерів

 

тренінг для тренерів