2018-02-23

Запрошуємо активістів, підприємців, інноваторів, представників громадянського суспільства та місцевих державних органів зі східної та центральної України, а особливо представників  з Донецької, Луганської, Харківської та Одеської областей, до участі у конференції «Соціальне підприємництво, як інноваційний інструмент для розвитку громад», що відбудеться 23 березня у Краматорську з 10:00 до 18:00.

Ми віримо, що зміни у громадах сьогодні творять соціальні підприємці, приймаючи соціальні виклики та віддаючи свою енергію задля кращого майбутнього. Це непросте завдання, але з правильною підтримкою вони можуть досягти ще більших результатів.

  • Чи хочете ви дізнатися більше про соціальне підприємництво та можливості для отримання освіти і фінансування для відкриття власного соціального бізнесу?
  • Чи хочете ви познайомитися з реально працюючими соціальними підприємцями та побачити, які моделі соціального бізнесу вже успішно працюють на сході країни та на національному рівні, а також прийняти участь у ярмарку соціальних підприємств?
  • Чи цікаво вам дізнатися, як виховувати підприємницькі навички вже зі шкільного віку за допомогою “шкільного підприємництва”?
  • Чи хочете ви зробити так, що соціальних підприємців почули?

Реєструйтеся на конференцію, заповнивши он-лайн форму до 15 березня 2018 р.: https://goo.gl/forms/V1qbCXR1ERMCUOE63

Мета конференції - ознайомлення активних мешканців громад з концептом, кращими практиками соціального підприємництва і його потенціалом для вирішення  соціально-економічних проблем у громадах, а також інформування про існуючі освітні та фінансові можливості для створення власного соціального бізнесу.

На конференції «Соціальне підприємництво, як інноваційний інструмент для розвитку громад» у Краматорську ви зможете:

  • отримати необхідну інформацію про доступні ресурси для відкриття і розширення власного соціального бізнесу;
  • дізнаєтися про освітні можливості для майбутніх соціальних підприємців;
  • познайомитися з вже діючими соціальними підприємцями в рамках Бліц-презентації соціальних підприємств та ідей соціального бізнесу, розроблених випускниками Школи соціального підприємництва КІР;
  • дізнатися про програми та можливостіотримати фінансову підтримку для заснування підприємств;
  • якщо ви вже працюєте як соціальний підприємець, у вас буде можливість виставити власну продукцію та розповісти про себе в рамках ярмарки “Соціальний Bazzar”, яка проходитиме у рамках конференції;
  • якщо ж ви вважаєте, що підприємництву потрібно вчити вже з раннього віку, німецькі та українські експерти розкажуть, як запровадити таку систему за допомогою інструменту “шкільне підприємництво”. 

Якщо ви бажаєте презентувати власне підприємство на ярмарку в рамках конференції, уточніть, будь ласка, це у формі реєстрації. Ми маємо змогу розмістити обмежену кількість СП (будуть надані столи, навколо яких Ви зможете розмістити банери, листівки та власну продукцію), тому про підтвердження Вашої участі у презентації СП буде повідомлено додатково.

Участь у конференції є безкоштовною. Витрати на проїзд та проживання покриваються учасниками самостійно. 

Програма заходу і інформація щодо місця проведення буде вислана зареєстрованим і відібраним учасникам. Будемо раді бачити вас на конференції.

Конференція проводиться Фондом Східна Європа спільно з німецькою громадською організацією ChildFund Deutschland E.v. та Платформою з розвитку соціального підприємництва у Донецькій області “Kramatorsk Innovation Platform” у рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку». Проект є частиною комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», яка фінансується Федеральним Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Захід проводиться за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund.

Більше інформації про проект Ви можете знайти на сайті: SE.eef.org.ua

 

* Соціальне підприємництво – це інноваційна модель ведення бізнесу, спрямована на вирішення соціально-економічних та екологічних проблем. Його основна відмінність від звичайного бізнесу полягає в тому, що першочерговою є соціальна місія або цінність, а прибуток частково може спрямовуватися на вирішення суспільних проблем. З іншого боку, соціальне підприємництво сприяє розвитку суспільства шляхом впровадження інновацій, стимулює до саморозвитку і вчить допомагати самому собі і довкіллю. Тому саме зараз, в умовах воєнного конфлікту і погіршення соціально-економічної ситуації для багатьох громадян України, такий інструмент як соціальне підприємництво може стати ефективним засобом попередження або вирішення  проблем та викликів. Детальніше про соціальне підприємництво можна дізнатися за посиланням: http://www.socialbusiness.in.ua/