2018-01-11

Впродовж 2,5 місяці у стінах молодіжної платформи «Вільна Хата» в рамках проекту Kramatorsk Innovation Platform, будуть походити інтерактивні заняття з англійської мови. Дві групи, розподілені за рівнем знання, займатимуться два рази на тиждень: вівторок, четвер о 17:00 та 18:30. У суботу на слухачів курсів будуть чекати фільми, speaking club з носіями та додаткові заняття.

Перший тест для студентів відбудеться 19 січня о 18:00, за умови якщо Ви зареєструєтесь до 18 січня та підтвердите свою участь відповідним e-mail листом.

Вартість курсів складає 1000 грн, за умови якщо ви пройдете повну навчальну програму - ми повернемо Вам 50% вартості. Кількість місць обмежена, тому встигніть зареєструватись! 
Щасти!

Проект «Kramatorsk Innovation Platform» реалізується ГО «Вільна Хата» та ГО «Українська Асоціація Фрілансерів» (Free UA) у Краматорську у співпраці з Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland e.V. за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Проект є частиною комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу»