2018-01-09

Близько 100 школярів Краматорська, Слов'янська та Костянтинівки наприкінці грудня стали першими учасниками тренінгу «Мрійник, що змінюють світ», мета якого - навчити дітей думати, як справжні підприємці і мотивувати молодь до підприємницької діяльності. «На наших тренінгах ми не даємо нудних визначень. З дітьми це не проходить. Ми розробили бізнес-симулятор, який дозволяє нам всього за 1 годину (12 ігрових періодів) донести значення таких понять, як потреби, створення цінності, маркетинг, ресурси, ціноутворення, попит та види бізнесу (B2B, B2C, B2G), інвестиції та кредити, податки, а головне, показати, що без розвитку підприємництва неможливий розвиток міста. Також ця гра вчить працювати в команді та використовувати сильні сторони кожного», - розповідає Олена Кучерук, керівник проекту KIP Youth.

У найближчих планах партнерів проекту - ще низка тренінгів та шкільний хакатон, який дозволить командам розробити ідеї для започаткування власної справи, майстер клас з відповідального споживання, майстер-клас для майбутніх дизайнерів.

Тренінги – один компонентів проекту Kramatorsk Innovation Platform», що реалізується ВІЛЬна ХАта ГО «Вільна Хата» та ГО «Українська Асоціація Фрілансерів» FreeUa - креативний простір(Free UA) у Краматорську у співпраці з Фондом Східна Європа та Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland ChildFund Deutschland e.V. за рахунок коштів, наданих Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Проект є частиною комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу».

Фото з тренінгів

фото з тренінгів


фотографії з тренінгів