2017-08-23

Ухоробрене юнацтво

В Івано-Франківську відбувся навчальний візит із соціального підприємництва, проектного менеджменту та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво». СТАН \ STAN art group залучив 20 креативних молодих людей віком від 14 до 18 років із Донецької, Луганської, Харківської та Одеської областей до участі у візиті.

Мета проекту: сприяти розвитку активної молоді зі східних областей України у сфері соціального підприємництва та підсилити громадянську відповідальність, задля розбудови демократичного суспільства та покращення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення. Навчання здійснюватиметься у п’ять модулів, кожен з яких складатиметься з неформального спілкування та інтерактивних вправ.

Наприкінці візиту буде створена спільна міжрегіональна ініціатива. Активіст(к)и розроблять ідеї соціальних підприємств, що задовільнили би потреби їхніх громад. Ці ідеї вони зможуть представити у вигляді проектів та подати на фінансування до Британської Ради в рамках програми «Активні Громадяни».

Підтримка проекту «Молодіжна лабораторія соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво» , що реалізується ГО «Молодіжна Організація «СТАН», була здійснена Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland в рамках програми «Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку» за рахунок коштів, наданих Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина.

Програма є частиною комплексної ініціативи «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу». Проект «Ухоробрене юнацтво» є логічним доповненням довготривалої програми «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», який реалізується Молодіжною організацією «СТАН» за підтримки National Endowment for Democracy з 2015 року.