Проект реалізується Фондом Східна Європа у 2016 -2019 рр. та є одним з компонентів комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», яку виконує німецька Громадська організація ChildFund Deutschland e.V. Фінансова підтримка проекту надається Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) у рамках програми "Співробітництво задля розвитку з Україною: перехідна допомога, інфраструктура та подолання кризи".

Мета проекту „Соціальне підприємництво як інноваційний механізм вирішення питань суспільного розвитку“ – створити підґрунтя для розвитку соціального підприємництва, яке керуєтсья цілями сталого розвитку та соціальної відповідальності, у східних областях України – Одеській, Харківській, Луганській та Донецькій – задля покращення соціальної та економічної ситуації вразливих груп населення, зокрема дітей та молоді, об’єднуючи зусилля бізнесу, влади та місцевої громади та створюючи синергії між різноманітними національними та міжнародними проектами та стейкхолдерами.

Одним з пріоритетних напрямків роботи в рамках проекту є створення платформ та регіональних, всеукраїнських і міжнародних мереж для забезпечення освіти та розвитку у сфері соціального підприємництва серед постраждалих внаслідок війни, особливо молоді, що прагнуть змін у своїх регіонах. У такий спосіб створюються нові можливості та надаються інновативні інструментарії для внутрішньо-переміщених осіб та соціального та економічного розвитку приймаючих громад, зокрема, підтримка у фінансовій та менторській формі задля сталого розвитку регіонів.


Опис партнерів

Дитячий Фонд Німеччини (ChildFund Deutschland e.V.) – німецька неурядова організація, яка працює у сфері співробітництва задля розвитку. У фокусі її діяльності – діти та підлітки у складних життєвих ситуаціях, діти та підлітки з обмеженими можливостями, з соціально незахищених сімей, з обмеженими шансами на хороше майбутнє і діти та молодь, які хочуть змінити своє майбутнє на краще. Організація була заснована 1978 року, знаходиться у місті Нюртінген Федеральної землі Баден-Вюртемберг і працює задля дітей у понад 40 країнах світу. В Україні організація присутня через свою діяльність з 2004 року.

Фонд Східна Європа (www.eef.org.ua) – благодійна неприбуткова українська організація, що розпочала свою роботу у 2008 році. Місія Фонду – сприяти соціальному та економічному розвитку громад України, мобілізуючи ресурси, зміцнюючи громади та підтримуючи партнерство громади, влади та бізнесу. Починаючи з 2008 року, Фонд інвестував більше 85 млн грн, залучених від міжнародних донорів, урядів інших держав, приватного сектору, у розвиток громад України. Фонд працює в межах таких пріоритетів: соціальний розвиток, економічний розвиток, екологія та енергоефективність, розвиток громадянського суспільства та ефективне врядування.

За фінансової підтримки:

За ініціативи:

Реалізується: